تبلیغات
بهترین سایت دانلود - بازی های کامپیوتری - 19 مهر
بهترین سایت دانلود
دانلود بهترین برنامه های کامپیوتر و موبایل و اندروید
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
درباره سایت


ورود شما را به بهترین سایت دانلود تبریک میگوییم . شما میتوانید جدید ترین نرم افزار های اندروید و کامپیوتر را از سایت بهترین برای دانلود دریافت نمایید تاسیس سایت ما:30/1/1389

مدیر سایت : BFD1
نویسندگان
نظرسنجی
بهترین سیستم عامل برای موبایل از نظر شما

سرنوشت مردان مجهول
پلتفرم: PlayStation 3 وwii وXbox 360

تهیه‌كننده:Silicon Knights

سازنده: Activision

سبك: Action role-playing

در نقد‌های گذشته به اندازه كافی بازی‌هایی را كه مبنای آنها كمیك و شخصیت‌های كارتونی باشد توصیف كرده‌ایم و وضعیت نامناسب آنها را غیر از چند شخصیت خاص مانند Batman شرح داده‌ایم. حال این وضعیت وقتی بدتر می‌شود كه یك شركت بازیساز ضعیف بخواهد روی چنین پروژه‌ای كار كند، كه البته نتیجه آن نیز چیزی جز شكست این پروژه نخواهد بود.

شركت Silicon Knights، سازنده بدنام بازی Too Human كه به نظر بسیاری از منتقدان بازی یكی از شكست‌های این شركت بوده است، ظاهراً تمایل دارد باز هم شكست خود را در بازی جدیدش تجربه كند!

خیلی جای تعجب ندارد اگر كمیك‌های X-Men را ‌نشناسید ؛ چرا كه این كمیك‌ها برعكس محبوبیت زیادی كه در دنیا دارد در داخل كشور شناخته شده نیست. در هر حال بازی X-Men Destiny قرار است روایتگر داستانی باشد كه در این كمیك روی می‌دهد. اما نكته مهم این است كه بسیاری از شخصیت‌های اصلی آن وارد بازی نشده‌اند و هنگام بازی، شما تركیبی از شخصیت‌های جدید و چند كاراكتر قدیمی كمیك را مشاهده می‌كنید.

داستان بازی در شهر سانفرانسیسكو اتفاق می‌افتد كه بر اثر اختلافات داخلی بین دو گروه انسان‌ها و موتانت‌ها تقسیم شده است. صحنه‌های اولیه بازی یك صلح موقت میان این دو گروه را نشان می‌دهد كه برای كشته شدن پروفسور x ترتیب داده شده است.

در همین زمان است كه شما باید از میان ۳ كاراكتر اصلی یكی را به عنوان هدایت‌كننده بازی انتخاب كنید و همین عمل باعث می‌شود هیچ دوست یا دشمن از پیش تعیین شده‌ای نداشته باشید و مطابق با انتخاب شما، دشمنان شما نیز تغییر كند.

اولین كاراكتری كه می‌توانید انتخاب كنید Aimi Yoshida است كه پدر و مادر ایمی او را سال‌ها قبل از ژاپن به این كشور آورده بودند. ایمی بی‌ربط ترین كاراكتر این بازی بوده و شخصیت تازه خلق شده‌ای است. Grant Alexander و Adrian Luca دیگر شخصیت‌های بازی هستند كه شما می‌توانید آنها را انتخاب كنید. هیچ‌گونه ارتباطی میان این شخصیت‌ها با داستان كمیك x-men وجود ندارد و همین مسأله یكی از ضعف‌های پیاده‌سازی بازی است؛ چرا كه بازیكنی كه به سمت این گونه بازی‌ها می‌رود، علاقه‌مند است خود را به جای یكی از قهرمان‌های كمیك فرض كند نه یك شخص عادی. البته در این بین، ایمی به واسطه قدرت‌ها و ویژگی‌های جالبی كه برای او در بازی در نظر گرفته شده توانسته است بازیكن را تا حدودی راضی نگه دارد.

داستان بازی به صورت خطی ادامه پیدا می‌كند ولی با انتخاب هر یك از شخصیت‌ها، داستان و گیم پلی آن به‌طور كامل عوض می‌شود. از یك بازی با ژانر Beat'em Up نباید انتظار داستان خوبی داشته باشید ؛ در عوض باید منتظر انبوه دشمنان برای نبرد و یك درگیری تمام‌عیار باشید كه از این نظر X-Men Desitiny توانسته است سربلند بیرون بیاید.

در مدت بازی یك نیروی ویژه به نام x-gene به دست می‌آورید كه به وسیله آن می‌توانید چند نوع قابلیت در بازی را آنلاك كنید.

گیم پلی بازی جدا از ساده بودن حركات كه باعث سطحی نشان دادن بازی می‌شود، هیجان‌انگیز است، البته این موضوع به خود شما بر می‌گردد كه چگونه بخواهید بازی را پیش ببرید ؛ مثلا می‌توانید از قدرت الكتریسیته و پرش‌های مداوم استفاده كنید یا به صورت عادی و مستقیم به دشمنان خود یورش ببرید.

بازی از ضعف گرافیك رنج می‌برد به این معنی كه كاراكتر‌ها و محیط بازی بخوبی طراحی نشده‌اند و همچنین فریم ریت پایین بازی در كنار باگ‌های موجود در آن باعث می‌شود بازی نتواند هیجان را به طور كامل به شما منتقل كند.

صداگذاری بازی نیز عادی بوده و تا حدودی توانسته است هیجان بازی را به شما انتقال بدهد؛ ولی به طور كلی بازی از لحاظ پیاده سازی اصلاً در وضعیت خوبی قرار ندارد.

X-Men Destiny، بازی ای است كه هیچ‌گاه شما را وارد یك چالش بزرگ نمی‌كند و در سراسر بازی نباید منتظر اتفاق فوق‌العاده‌ای باشید و نسبت به رقبای خود اصلا خوب ظاهر نشده است. نمره 5/6 از ۱۰ برای این بازی كافی است.

مسعود گرجی زادهانقلابی در بازی‌های ورزشی
عنوان كامل انگلیسی بازی: Fifa 12

پلتفرم: Xbox360، PS3، PC، Wii PSP، DS، 3DS، iPhone، iPad

تهیه‌كننده: EA

سازنده: EA Canada

سبك: ورزشی

امتیاز: 10

كسانی كه فیفا 11 را بازی كرده‌اند همه بر این عقیده هستند كه بهترین شبیه ساز فوتبال را تجربه كرده‌اند. بعد از آن بود كه الكترونیك آرتز اعلام كرد در فیفا 12 شاهد یك انقلاب خواهیم بود. این ادعا طرفداران را به فكر فرو برد دیگر چه چیزی می‌خواهد بازی را از این طبیعی‌تر كند؟ با دیدن پیش نمایش‌ها و بعد از آن تجربه كردن دموی فیفا 12 تا حدودی به پاسخ این سوال رسیدیم ؛ ولی بعد از بازی كردن نسخه كامل آن به این نتیجه رسیدیم كه فیفا 12 نه تنها یك دگرگونی در شبیه سازی بازی فوتبال است، بلكه به یك انقلاب در كل بازی‌های ورزشی تبدیل شده است.

گیم پلی متنوع و نوآورانه‌اش در تمام بازی‌های فوتبال یك استثناست و امكانات جدید بخصوص موتور اختصاصی «برخورد» تا به حال در هیچ بازی ورزشی وجود نداشته است. این موتور كه ساخت آن 2 سال طول كشیده، برخوردهای بازیكنان را به واقعی‌ترین حالتش رسانده است، طوری كه هر برخوردی كه 2 بازیكن با هم پیدا می‌كنند، انیمیشن خاص خودش را دارد. مثلا اگر دو بازیكن از زانو با هم برخورد كنند یكی از آنها تعادلش را از ناحیه زانو از دست می‌دهد در صورتی كه اگر تكل خطرناكی صورت بگیرد، بازیكن شیرجه زده و با صورت روی زمین می‌افتد. این یعنی برخوردها كاملا منطبق با آناتومی بدن بوده‌ و حتی سرعت حركت بازیكن و زاویه برخورد هم در نظر گرفته شده است. تنها ایرادی كه به این موتور می‌توان گرفت، انتقال اطلاعات برخوردها به داورهاست. داورها به خاطر این موتور جدید در گرفتن خطا در بعضی صحنه‌ها دچار مشكل می‌شوند ؛ البته اگر خوشبینانه به موضوع نگاه كنیم در واقعیت هم همین مشكل وجود دارد!

از این موتور فوق‌العاده كه بگذریم، مهم ترین نوآوری‌ای كه فیفا 12 برای ما به ارمغان آورده پیشرفت تاكتیكی بی‌نظیر در دفاع است. باید بدانید دیگر با گرفتن دكمه سرعت به همراه یك دكمه دیگر مثل X یا A نمی‌توانید به دفاع كردن بپردازید. آنقدر مكانیك برای دفاع كردن به بازی اضافه شده است كه در ابتدای بازی و قبل از هر چیز به آموزش این موضوع پرداخته می‌‌شود. می‌توانید دستانتان را باز كرده و فضا را برای مهاجم تنگ كنید یا از یارتان بخواهید كه به پرس مهاجم بپردازد یا به وی تنه فنی بزنید. این تنوع باعث می‌شود در حالی كه تكل كردن در نسخه‌های قبلی یكی از دو راه موجود برای تصاحب توپ بود، الان به آخرین راه چاره تبدیل شود. دفاع تاكتیكی شما را مجبور می‌كند به دفاع كردن فكر كنید و آن را مطابق با سیستم انتخابی خود انجام دهید و این بی‌نظیر است. این مكانیك، بازی‌كننده‌های حرفه‌ای را به چالش می‌كشد و برای تازه واردها بسیار جذاب خواهد بود. البته هنوز بازی‌كننده‌ها می‌توانند از همان روند قبلی برای دفاع استفاده كنند ؛ ولی وقتی درگیر دفاع تاكتیكی باشید محال است بیخیالش شوید.

حمل توپ در فیفا 12 بسیار نرم‌تر شده است و به همین دلیل بازی را بیش از پیش به واقعیت نزدیك می‌كند. این موضوعی بود كه فیفا 11 بشدت از آن رنج می‌برد و خوشبختانه به طرز قابل توجهی در این نسخه بهبود پیدا كرده است. حمل توپ بهتر باعث می‌شود تا تفاوت بازیكن‌هایی مثل كریستیانو رونالدو و مسی با سایر بازیكنان كاملا به چشم بیاید. همچنان با استفاده از دكمه L1 یا LB هنگام حمل توپ می‌توانید دریبل هم بزنید و حركات تكنیكی انجام دهید. این قابلیت باعث نمی‌شود تا همه بازیكنان، مارادونا شوند؛ ولی استفاده درست و بجا از این دكمه‌ها می‌تواند در بسیاری از صحنه‌ها مشكل گشا باشد.

بخش‌های مختلف و متنوع آنلاین و آفلاین در بازی وجود دارد ؛ بخش مدیریتی كه نقش همه كاره تیم را بازی می‌كنید، بخش حرفه‌ای كه به عنوان یك بازیكن آماتور پا به جهان فوتبال می‌گذارید و به یك حرفه‌ای تبدیل می‌شوید و بخشی كه در آن می‌توانید تیم رویایی خود را بسازید. گرافیك بازی عالی است. استادیوم‌ها زیبا و جزئیات چهره‌ها شگفت‌انگیز طراحی شده‌اند. صداگذاری هم حرف ندارد و با یك اسپیكر خوب می‌توانید فضای استادیوم را به خانه‌تان ببرید. فیفا 12 یك بازی بی نقص است و الان می‌توانیم متوجه بشویم كه چرا این بازی در نمایشگاه گیمزكام امسال به عنوان بهترین بازی كنسولی(!) انتخاب شد. به جرات می‌توان مدعی شد كه فیفا 12 تا یك سال می‌تواند سرگرم‌تان كند.

فرهنگ هدایتی

موجی از بازی‌ها در راه است
شركت بلیزارد بالاخره اعلام كرد كه دیابلو 3 در سال 2011 راهی بازار نخواهد شد و طرفداران این بازی می‌توانند آن را در اوایل سال 2012 تجربه كنند. سازندگان امیدوار بودند بتوانند بازی را سال 2011 راهی بازار كنند؛ اما عرضه بازی‌های مطرح در این مدت باعث شده است كه بلیزارد تاریخ عرضه بازی را عقب بیندازد. هر چند مثل همیشه اعلام شده كه این تاخیر برای بهینه سازی بیشتر صورت گرفته است.

از طرفی بایوور، تاریخ عرضه بازی جنگ ستارگان: جمهوری قدیم را اعلام كرد. این بازی در تاریخ 29 آذر در آمریكا و اول دی ماه در اروپا عرضه خواهد شد. بایوور ادعا می‌كند با بزرگ‌ترین عرضه بازی‌های كلان آنلاین روبه‌رو خواهیم بود.

قرار است در اولین محتوای قابل دانلود بازی دوس ایكس تحول بشریت یك سری باس فایت جدید وجود داشته باشد كه خود استودیو آیدوس مونت‌رئال آنها را ساخته است. جالب است كه باس فایت‌های بازی اصلی توسط آیدوس ساخته نشده بود و شركتی به نام Grip Entertainment آنها را طراحی كرده بود. نبرد با غول آخرهای نسخه اصلی یكی از ایرادهای منتقدان از این بازی مطرح بوده است.

كمپانی CD Projekt سازنده بازی ویچر 2 اعلام كرد كه نسخه Xbox 360 این بازی روی 2 دیسك عرضه خواهد شد. این خبر در نمایشگاه Eurogamer Expo توسط جان كریزیستیف بیلكی (Jan Krzysztif Bielecki) اعلام شد. دارندگان Xbox360 تا 3 ماه اول سال 2012 باید برای بازی كردن این عنوان صبر كنند.

از طرفی بازی RAGE برای كنسول Xbox 360 روی 3 دیسك عرضه خواهد شد. این بازی همچنین به 8 گیگ فضا برای نصب روی PS3 نیاز دارد. این اطلاعات را كارگردان ارشد تیم ویلیتس (Tim Willits) اعلام كرده است.

RAGE با این حجم در میزان فضای به كار گرفته شده در كنسول PS3 ركورد دار خواهد شد. سازندگان این بازی اعلام كردند كه در نسخه 360 نیز بازیكنانی كه امكان نصب بازی به صورت یكجا را ندارند، می‌توانند هر دیسك را به صورت جداگانه نصب كنند و پس از بازی، آن را از روی هارد حذف و دیسك بعدی را روی هارد نصب كنند. داستان بازی به صورتی است كه نیازی به تعویض چندباره دیسك در طول بازی نخواهید داشت.


تاخیر در عرضه اساسین
نسخــــــه وینـــــدوزی Assassin's Creed: Revelations با تأخیر منتشر می‌شود.

عنوان Assassin's Creed: Revelations قرار بود برای PC در تاریخ 15 نوامبر 2011 عرضه شود. اما طبق گزارش eurogamer نسخه PC این عنوان تا دوم دسامبر 2011 با تاخیر مواجه شده است. نسخه‌های كنسولی این عنوان طبق تاریخ گذشته یعنی در 15 نوامبر عرضه خواهند شد.

فعلا یوبی سافت هیچ دلیلی برای این تاخیر اعلام نكرده است. در گذشته نسخه‌های قبلی این عنوان نیز پس از چند ماه تاخیر سرانجام در مارس عرضه شدند.

شایعه Resident Evil 6

منبعی ناشناس در مصاحبه با سایت EGM ادعا كرده است كه از نسخه ششم بازی محبوب و پرطرفدار Resident Evil در Tokyo Game Show رونمایی خواهد شد.

بر همین اساس عنوان شده است كه اولویت كپكام در ساخت بازی برگرداندن آن به دوران آغازین است؛ زمانی كه Resident Evil را به بهترین انتخاب بازیكنان برای یك بازی در سبك ترسناك مبدل كرده بود. این منبع همچنین بیان كرد كه كپكام تاكید زیادی بر این موضوع داشت كه سازندگان، بازی را بسیار ترسناك‌تر خواهند كرد.

با این حال كپكام هنوز به صورت رسمی ‌هیچ خبر و اطلاعی درباره نسخه جدید این بازی ارائه نكرده و به این شایعات نیز هیچ واكنشی نشان نداده است.

كپكام در TGS قرار است پانزدهمین سالگرد عرضه این بازی را جشن بگیرد. اگر قرار باشد خبری درباره نسخه جدید بشنویم، به احتمال زیاد در آن زمان خواهیم شنید.


صفحات جانبی
آمار سایت
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی
PageRank Checking Icon
IP

Powered by WebGozar

به سایت ما خوش آمدید
کلیه حقوق این سایت برای بهترین سایت دانلود محفوظ است