تبلیغات
بهترین سایت دانلود - کلیک 16 - 19 مهر
بهترین سایت دانلود
دانلود بهترین برنامه های کامپیوتر و موبایل و اندروید
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
درباره سایت


ورود شما را به بهترین سایت دانلود تبریک میگوییم . شما میتوانید جدید ترین نرم افزار های اندروید و کامپیوتر را از سایت بهترین برای دانلود دریافت نمایید تاسیس سایت ما:30/1/1389

مدیر سایت : BFD1
نویسندگان
نظرسنجی
بهترین سیستم عامل برای موبایل از نظر شما

كارمندان ‌ناراضی، خطرناك تر از هكرها
كارمندان بخش فناوری اطلاعات در یك سازمان یا شركت، از قابل‌اعتمادترین كاركنان به‌شمار می‌آیند. آنها نه‌تنها مسوول امور پشتیبانی در حوزه رایانه هستند، بلكه در تصمیمات مهم سازمانی نیز موثرند و سلامت و امنیت زیرساخت سازمانی را تضمین می‌كنند. بیشتر حرفه‌ای‌های این حوزه با غرور خاصی از مهارت‌های خود حرف می‌زنند كه كار را برای دیگر كارمندان راحت می‌كند.

البته گاهی اوقات نیز رضایت شخصی كه در دپارتمان آی‌تی كار می‌كند فراهم نمی‌شود، كه این نارضایتی ناشی از جای دیگری است: فناوری. در یك سازمان، این مسوولان فناوری اطلاعات هستند كه خوب می‌دانند ضعف‌های امنیتی سیستم در كجاست. هر چند كه این اتفاق چندان تكرار نمی‌شود، اما وقتی هم كه رخ می‌دهد نتایج زیانباری در پی خواهد داشت. حملاتی همچون خرابی در پایگاه داده، هك‌شدن شبكه، پایین‌آمدن وب‌سایت‌ها یا سرورهای مجازی كه مسوول عملیات مهم هستند. رهایی از این خرابی‌ها می‌تواند برای یك شركت خسارات مالی زیادی تحمیل كند و علاوه بر این، پیگیری‌های قانونی و تلاش روابط عمومی برای حفظ اعتماد كاربران را به‌همراه داشته باشد. از نمایش تصاویر نابهنجار در فایل پاورپوینت گروه بازاریابی تا فرستادن بدافزارها، مواردی است كه یك عضو فناوری اطلاعات ناراضی می‌تواند به‌وسیله آن شركت را در شرایط بدی قرار دهد. می‌گویند مرور تاریخ درس خوبی به آدم‌ها می‌دهد، بنابراین شاید بهتر باشد 6 مورد از بزرگ‌ترین خرابكاری‌های داخل سازمانی را بررسی كنیم:‌

1ـ انتقام در مك‌دونالد

جیسون كرنیش كه در شعبه‌ آمریكایی شركت ژاپنی شیونوگی مشغول به‌كار بود، تنها به‌خاطر این كه دوستش را ناعادلانه از محل كار اخراج كردند، با كمك اینترنت پرسرعتی كه در رستوران مك‌دونالد وجود داشت، 15 سیستم مجازی‌سازی شده را پاك كرد كه 88 سرور حیاتی این شركت روی آن مشغول فعالیت بودند. ماموران FBI تلاش بسیاری كردند تا این كه توانستند از طریق خریدی كه همان زمان به وسیله كارت اعتباری از مك‌دونالد كرده بود، او را پیدا كنند. ضرری كه او به شركت زد، حدود 800 هزار دلار برآورد شد.

2ـ بیماری در شبكه بیمارستان

جیسون وانگ كه به‌خاطر اخراجش از بیمارستان نورت‌جنرال NYC ناراحت بود، به شبكه شركت سابقش دسترسی پیدا كرد و اطلاعات بیمارستان را به‌طور كامل به‌هم ریخت. او همچنین با نام دكترهای مختلف به ارسال ایمیل پرداخت و از بیمارستان چهره نادرستی نشان داد. او سرانجام به جرم این خرابكاری‌ها دستگیر شد.

3ـ خشم برای گزارش نادرست

جان پاول اسون، یك مهندس شبكه كه به‌دلیل گزارش نادرست مافوقش، مشمول جریمه شد به رایانه او دسترسی پیدا كرد و تمام داده‌ها و نرم‌افزارهای مهم در سرورهای شركت را نابود كرد. اطلاعاتی از جمله اطلاعات مشتریان نیز حذف شد. او به 63 ماه زندان و پرداخت 409 هزار دلار محكوم شد.

4ـ شرمنده‌كردن مدیر جلوی دیگران

والتر پاول بعد از این كه از شركتش اخراج شد، با استفاده از نرم‌افزار Keylogger به رمز عبور كارفرمای خود دسترسی پیدا كرد و اعتبار تمام شركت را با یك حركت ساده از بین برد و عطش خود در انتقام را فرو نشاند. او با قراردادن تصاویر مستهجن در فایل پاورپوینت مدیر خود، باعث شد این تصاویر ناخواسته برای مشتریانش به نمایش گذاشته شود.وی پس از دستگیری به 3 سال زندان و 100ساعت كار اجباری محكوم شد.

5 ـ حذف اطلاعات داوطلبان

تصور كنید تمام اطلاعات موسسه‌ای كه بانك اعضای پیوندی است از بین برود. دانیل دوان كه مسوول فناوری اطلاعات یك موسسه غیرانتفاعی اهدای اعضای پیوندی بود، از این كه او را اخراج كرده بودند كینه مسوولان موسسه را به دل گرفت و با دسترسی غیرمجاز به شبكه این موسسه، اطلاعات تمام ارگان‌های اهدایی و فایل‌های پشتیبان آنها را پاك كرد. او به 2 سال زندان، 3 سال آزادی مشروط و پرداخت 94 هزار دلار محكوم شد.

6 ـ طمع در انتقام

راجر دورینیو كه برای شركت UBS‌ تلاش‌های زیادی كرده بود، از مبلغ ناچیز پاداشش خیلی ناراضی بود و با طراحی یك حمله امنیتی بیش از 2 هزار سرور این شركت را از كار انداخت و بیش از 3 میلیون دلار خسارت وارد كرد. وی البته پیش از این حمله، تمام سهام خود را در شركت به ‌فروش رساند تا در زمان خرابی پیش‌بینی‌شده سرورها و متعاقبا پایین‌آمدن سهام‌ها، سودهنگفتی به جیب بزند كه البته همین عامل هم باعث دستگیری‌اش شد و 97 ماه زندان برایش رقم خورد.


روباه آتشین از سرعت خود می‌كاهد
موزیلا پس از ارائه زمان‌بندی به‌روزرسانی جدید و سریع خود برای فایرفاكس، با مقاومت شدیدی از سوی كاربرانش مواجه شد و مجبور به معرفی یك نسخه كندتر از مرورگر خود گردید.

در این طرح پیشنهادی، موزیلا هر 30 هفته یك نسخه «انتشار با پشتیبانی كامل» (ESR) جدید معرفی خواهد كرد. این زمان‌بندی 5 ‌بار آهسته‌تر از چرخه انتشار سریع برای فایرفاكس بود كه در آن هر 6 هفته مرورگر به‌روزرسانی و هر نسخه برای 42 هفته پشتیبانی می‌شد.

بعد از آن كه موزیلا در ماه ژوئن اخباری دریافت كرد كه طبق آن «برنامه انتشار سریع » برای بررسی این مرورگر از زمان مورد نیاز كاربران و وب‌سایت‌هایی كه از آن استفاده می‌كنند پیشی گرفته است، تصمیم گرفت یك كارگروه اضطراری تشكیل دهد تا در رفع هرچه سریع‌تر این مساله اقدام شود.

این طرح‌های پیشنهادی به تشكیلات، زمان اضافی خواهد داد تا بتواند روی نسخه جدید فایرفاكس و انتشار آن بیشتر دقت كند. البته این طرح‌ها حاصل تلاش و كار این گروه است. موزیلا تلاش می‌كند با ارائه طرح ESR به هدف خود برسد؛ مدرن‌كردن روند توسعه خود بدون جا ماندن مشتریانی كه نسبت به بقیه كندتر هستند. اگر خیلی آهسته حركت كند، خطر از دست دادن كاربرانی كه قبلا جاذبه‌های گوگل كروم را دیده‌اند بسیار زیاد خواهد شد و همچنین ممكن است از بسیاری از فناوری‌های روز عقب بماند. اگر خیلی سریع حركت كند ممكن است سازمان‌ها و كاربرانی كه كندتر هستند به اینترنت اكسپلورر مایكروسافت پناه ببرند.

تا زمانی كه این شركت تلاش می‌كند مشتریان كندتر را با آخرین به‌روزرسانی‌ها تطبیق دهد بدون این كه مجبور باشد پشتیبانی زیادی انجام دهد، بیش از پیش متقاعد می‌شود كه برنامه انتشار سریع بهترین راه برای حركت به‌سمت جلو خواهد بود.

البته برخی افراد در موزیلا حتی به فكر یك چرخه سریع‌تر هستند تا بتوانند سریع‌تر قابلیت‌ها را به كاربران ارائه كنند. این مساله به‌این معنی است كه به‌روزرسانی‌های فایرفاكس صرفا فقط زود به زود نیستند، بلكه بدون هیچ‌گونه مشاركتی از سوی كاربران اعمال می‌شوند.

منطق انتشار سریع

طرح انتشار سریع برای 2 منظور طراحی شده است: قابلیت‌های جدید را زودتر به كاربران فایرفاكس ارائه كند و دیگر این كه به روان‌ترسازی توسعه بپردازد. به‌جای یك سال انتظار یا بیشتر برای یك مجموعه بزرگ از قابلیت‌های جدید، كاربران فایرفاكس تنها چند هفته برای یك مجموعه هر چند كوچك‌تر منتظر خواهند ماند. دیگر هیچ‌گاه یك قابلیت تنها، یك نسخه كامل را نخواهد ساخت و به‌جای آن شش هفته منتظر خواهد ماند تا بقیه تغییرات ارائه شود. با متمركزشدن روی یك زمان‌بندی به‌جای یك شماره نسخه، توسعه‌دهندگان می‌توانند با خیال راحت یك قابلیت را زمانی كه كاملا به پایان رسید بیرون بفرستند و در اختیار كاربر قرار دهند. گوگل توانست با كروم در زمان‌بندی انتشار سریع پیشقدم شود. این شركت ابتدا روندی 3 ماهه در پیش گرفت سپس آن را به یك چرخه 6 هفته‌ای تبدیل كرد. گوگل نسبت به مكانیزم انتشار سریع موزیلا 2 برتری داشت؛ این كه این شركت از ابتدا یك سازوكار به‌روزرسانی ساكت و بی‌سر و صدا به‌كار گرفت كه به‌طور خودكار نسخه‌های جدید خودش را دانلود می‌كرد و هنگامی كه كاربر، كار با مرورگر یا رایانه خود را از سر می‌گرفت خود به‌خود نصب می‌شد.

این در حالی است كه موزیلا قصد تغییر روند فعلی خود را دارد ؛ روندی كه هر چند فوق‌العاده عمل نمی‌كند، ولی به‌اندازه كافی خوب است و توانسته دومین گروه بزرگ از كاربران مرورگرها در دنیای اینترنت را به خود جذب كند.

دومین مزیت گوگل نسبت به موزیلا این است كه كروم از یك سیستم افزونه‌ای استفاده می‌كند كه این سیستم از فناوری‌های وب مانند HTML، CSS و JavaScript بهره می‌برد و همچنین به واسط‌های مرورگری‌ تكیه كرده است كه شركت گوگل سخت تلاش می‌كند آنها را پایدار و ثابت نگه دارد. نتیجه این مسائل سفارشی‌سازی‌هایی است كه هنگام به‌روزرسانی مرورگر آسیب نمی‌بینند.

اگرچه فایرفاكس یك سیستم مشابه در افزونه‌ها را اضافه می‌كند، ولی یك نسخه قدیمی‌تر از آن نیز وجود دارد كه برای سازگاری و رفع مشكلات بسیار حساس‌تر است. موزیلا سخت در تلاش است تا این مشكلات را اصلاح كند. برای مثال به‌وسیله ثبت خودكار افزونه‌ها، آ‌نهایی كه در دسترس هستند، قطعا با نسخه‌های جدید فایرفاكس سازگار خواهند بود.

در حالت ایده‌آل توسعه‌دهندگان وب با صرف‌نظركردن از شماره‌ نسخه‌ها وارد دوره جدیدی خواهند شد. به‌جای این كه وب‌سایت‌ها و نرم‌افزارهای تحت وب را برای نسخه‌های شمارشی یك مرورگر تغییر دهند، می‌توانند از «ردیابی قابلیت» استفاده كنند و ببینند یك مرورگر از چه فناوری‌هایی پشتیبانی می‌كند تا بتوانند یك وب‌سایت كاملا مناسب برای آن ارائه كنند.

در روند انتشار سریع، برخی موضوعات فرهنگی نیز وجود دارد. تعداد بسیاری از افراد توسط صنعت نرم‌افزار آموزش داده شده‌اند؛ صنعتی كه در آن افزایش شماره نسخه اصلی، اصلی بسیار مهم است؛ چراكه تغییرات بزرگ را نشان می‌دهد. روند انتشار سریع كه كاملا شماره‌های نسخه را به عنوان یك ابزار محض در ردیابی‌كردن كنار گذاشته، كاملا از این شیوه تغییرات جدا شده است.

موضوعات كاربردی نیز در انتشار سریع دخیل هستند. آهنگ سریع‌تر انتشار به سازمان‌ها و تشكیلات بازه زمانی كوتاه‌تری برای تثبیت آن و استفاده از نسخه‌های جدید می‌دهد. همچنین فقدان نگهداری از نسخه‌های قدیمی‌تر می‌تواند برای سازمان‌ها خطرهای امنیتی زیادی در پی داشته باشد.

برای كنار آمدن با كاربرانی كه آهسته‌تر حركت می‌كنند مانند مدارس، هر شركتی راه‌حلی ارائه كرده است. برای مثال فایرفاكس نسخه ESR را پیشنهاد كرد. براساس این طرح پیشنهادی، نسخه ESR با راه‌حل‌هایی برای رفع حفره‌های بحرانی امنیتی و با خطر بالا خواهد آمد كه از طریق كانال توزیع خود و دركنار فایرفاكس معمولی تست می‌شود و احتمالا شروعی برای فایرفاكس 8 یا 9 خواهد بود.

هنوز سریع‌تر؟

آیا چرخه 5 هفته‌ای امكان‌پذیر است؟ یك قابلیت جدید كه به‌این شیوه توسعه می‌یابد باید در عرض 3 هفته به مرورگرهای كاربران برسد ؛ چرا كه باید حدود یك هفته در آرورا (Aurora) و كانال‌های بتای فایرفاكس آزموده شود تا یك نسخه ثابت به‌وجود آید.

قطعا موزیلا قصد كوتاه‌تركردن این چرخه را دارد؛ ولی قبل از آن باید بتواند چرخه 6 هفته‌ای را از نظر روند، ابزار و محصول روان‌تر كند. هر زمان كه موزیلا توانست به این منظور دست یابد می‌تواند این چرخه را كوتاه‌تر كند. همچنین موزیلا، فایرفاكس را به‌سمت یك روند به‌روزرسانی بی‌صدا حركت می‌دهد؛ جایی كه كاربران دیگر نیاز ندارند برای دریافت نسخه‌های جدید مرورگر، همانند امروز كار خاصی انجام دهند. یعنی در مواردی كه نسخه جدید با افزونه جدید سازگار نیست، یك به‌روزرسانی ساده تنها كاری است كه كاربر باید انجام دهد. یكی از پیچیدگی‌های این ایده، گذشتن از هشدارهای سیستم‌عامل است؛ مانند كنترل حساب كاربر ویندوز كه مدام از كاربران می‌پرسد آیا واقعا قصد نصب نرم‌افزار را دارند یا خیر.


هشدار زودهنگام برای وب‌سایت
وب‌سایت Erlywarn سرویس جالبی دارد و آن هم چك كردن مداوم وب‌سایت از نظر فنی است و در صورتی كه با مشكل مواجه شده باشد، پیغام لازم را به ایمیل ارسال می‌كند.

همچنین قابلیت‌هایی از جمله سیستم گزارش‌گیری وضعیت و زمان بالابودن سرور را در خود دارد. برای اطلاعات بیشتر به نشانی زیر بروید:

http://erlywarn.com/

 

 

راهنمایی مالی رایگان

اگر كار آزاد دارید، برنامه‌نویسی مستقل هستید یا سرویس‌های اینترنتی را به‌خاطر قابلیت‌های وب به نرم‌افزار نصب شده روی سیستم ترجیح می‌دهید، وب‌سایت FlowTorch را كه یك سرویس مالی و حسابداری است امتحان كنید.

http://flowtorch.co.uk/آكواریومی به وسعت صفحه‌نمایش
زیباترین‌های آب شور!
داشتن آكواریوم ماهی‌های زینتی و نگهداری چند ماهی زیبا در آن نه تنها زیبایی منزل و محل كار شما را چند برابر می‌كند، بلكه نگاه كردن به آنها، آرامش را نیز برای شما به همراه می‌آورد.راه‌اندازی یك آكواریوم با توجه به ابعاد و نوع ماهی‌هایی كه در آن نگهداری می‌شوند از چند 10 هزار تومان تا چند میلیون تومان می‌تواند هزینه داشته باشد. در این میان آكواریوم‌ ماهی‌های آب شور از زیبایی بسیار زیادی برخوردار بوده و البته علاوه بر هزینه‌های راه‌اندازی و نگهداری، نیازمند مراقبت‌های تخصصی‌تری هم هست.

این روزها شركت‌ها، سازمان‌ها، هتل‌ها و حتی در بسیاری از موارد نیز در برج‌های مسكونی و حتی درون منازل مشاهده می‌شود كه مبالغ بسیار زیادی برای راه‌اندازی یك آكواریوم هزینه می‌شود. آیا شما هم جزو علاقه‌مندان آكواریوم و ماهی‌های بسیار زیبای آن هستید؟ دوست دارید آكواریومی زیبا را در منزل یا محل كار خودتان داشته باشید؟ این هفته قصد داریم نرم‌افزاری را به شما پیشنهاد كنیم كه به كمك آن می‌توانید براحتی هر صفحه‌نمایشی را كه در اختیار دارید به یك آكواریوم زیبا تبدیل كنید. از صفحه‌نمایش‌های 17 اینچ رایانه گرفته تا تلویزیون‌های ال‌سی‌دی و ال‌ای‌دی 70 اینچ!

اعماق اقیانوس در رایانه شما

نــــرم‌افزار منحصـــر‌بـــه‌فرد و كــــاربردی Marine Aquarium نام برنامه پیشنهادی این هفته ما به شماست. این نرم‌افزار كه در حقیقت یك محافظ صفحه‌نمایش است و در مواقعی كه محافظ صفحه‌نمایش ویندوز فعال شود، قابل استفاده است، به شما این امكان را می‌دهد تا یك آكواریوم مجازی بسیار زیبا از متنوع‌ترین ماهی‌های آب شور را به رایانه خود ببرید.

به‌كمك این نرم‌افزار می‌توانید براحتی و در هر زمان كه بخواهید رایانه یا تلویزیون موردنظرتان را به یك آكواریوم زیبا تبدیل كنید. به‌عنوان مثال با استفاده از این نرم‌افزار و به‌كارگیری كمی خلاقیت هنگام برگزاری جشن‌ها و مهمانی‌های خود می‌توانید با اتصال رایانه به تلویزیون و به‌نمایش درآوردن آكواریوم در صفحه‌نمایش بزرگ تلویزیون، آن را به یك آكواریوم بزرگ و زیبا تبدیل كنید تا علاوه بر زیبایی محیط منزل‌تان، آرامش مشاهده زیبایی‌های اعماق اقیانوس را نیز با پخش موزیك ملایمی به مهمانان خود هدیه كنید.

بدون نیاز به نگهداری

از دیگر مزایای اكواریوم مجازی، نیاز نداشتن به مراقبت از ماهی‌های آن است. در این آكواریوم هیچ‌گونه نگرانی در ارتباط با بیماری ماهی‌های خود نخواهید داشت. همچنین آب آكواریوم تان هیچ‌گاه نیاز به تعویض ندارد و احتیاجی نیست هزینه‌های بسیار زیادی را نیز برای تامین غذای ماهی‌ها و داروی آنها صرف كنید.

هنگام استفاده از این نرم‌افزار بسادگی می‌توانید تزئینات داخل آكواریوم را تعویض و در كمتر از یك دقیقه تعداد ماهی‌های آن را كم و زیاد كنید یا تنوع آنها را در آكواریوم تغییر دهید.

تركیبی از تكنولوژی و طبیعت

طراحی بسیار دقیق ماهی‌ها بر اساس مدل‌های واقعی، شبیه‌سازی حركات هر ماهی باتوجه به نمونه‌های واقعی‌شان، طراحی بسیار زیبای محیط داخلی آكواریوم و به‌كارگیری بسیار هوشمندانه حباب‌های آب و صدای آب در آكواریوم از جمله مواردی هستند كه موجب شده ‌است آكواریوم مجازی شما بسیار واقعی به‌نظر برسد. در عین حال، پشتیبانی از امكاناتی همچون پخش موزیك دلخواه، نمایش ساعت یا تقویم به شكل‌های مختلف و همچنین نمایش لوگوی مورد نظر شما در قسمتی از آكواریوم، شما را قادر می‌سازد تا هرچه بیشتر از این آكواریوم استفاده كنید و از داشتن آن لذت ببرید.

نرم‌افزار فوق با قابلیت پشتیبانی از چند نمایشگر و دارا بودن 30 نوع ماهی بسیار زیبای آب شور در سیستم‌‌های عامل مختلف اعم از ویندوز، مكینتاش و تلفن‌های همراه پاكت‌پی‌سی قابل استفاده است كه با مراجعه به هریك از لینك‌های زیر می‌توانید نسخه مرتبط با سیستم‌عامل موردنظر خود را دانلود كنید:

Windows: http:‌/‌‌/‌tiny.cc‌/‌marine-win

Mac OS X: http:‌/‌‌/‌tiny.cc‌/‌marine-mac

Mac OS 9: http:‌/‌‌/‌tiny.cc‌/‌marine-os9

Pocket PC: http:‌/‌‌/‌tiny.cc‌/‌marine-ppc

امیر عصاری

بِكش، تبدیل كن
دستگاه‌هـــایی همچون آی‌فون، آی‌پد، آی‌پاد، مك‌بوك و... از جمله دستگاه‌هایی هستند كه می‌توانید آنها را براحتی با خود حمل كنید و از موزیك و ویدئوهای موردعلاقه‌تان استفاده كنید.

 همان‌طور كه می‌دانید هریك از این دستگاه‌ها هنگام پخش فایل‌های ویدئویی فرمت مخصوص خود را پشتیبانی و ویدئوها را نیز در اندازه‌های مشخص مربوط به خودش پخش می‌كند. باتوجه به این مساله، بهتر است هنگام مشاهده فایل‌های ویدئویی یا پخش فایل‌های صوتی، آنها را به فرمت‌های پشتیبانی شده توسط هر دستگاه تبدیل كنید كه این عملیات تبدیل نیز بسادگی توسط نرم‌افزار Smart Converter انجام می‌شود. این نرم‌افزار كه ابزاری كاملا رایگان برای سیستم‌عامل مك است به شما این امكان را می‌دهد تا با كشیدن و رها كردن فایل‌های موردنظرتان روی دستگاه‌های جانبی موردنظر، فرمت فایل انتخاب شده را به فرمت قابل پشتیبانی توسط آن دستگاه تبدیل كنید.

برای دانلود این نرم‌افزار می‌توانید به لینك زیر مراجعه كنید:

http:‌/‌‌/‌shedworx.com‌/‌download?product=sc
تقلب در بازی‌ها
گاهی اوقات به پایان رساندن یك مرحله از بازی مورد علاقه شما آنقدر می‌تواند برایتان مهم باشد كه برای انجام آن به هركاری دست می‌زنید! یكی از این كارها كه در این شرایط به ذهنتان خطور می‌كند نیز تقلب در بازی و تكمیل آن مرحله از بازی است. دوست دارید در بازی مورد علاقه‌تان میزان جان خود را افزایش دهید؟ یا تعداد فشنگ‌های اسلحه یا امتیاز و... را تغییر دهید؟

نرم‌افزار ArtMoney ابزاری فوق‌العاده برای انجام این كار است. به‌كمك این نرم‌افزار می‌توانید بسادگی اعداد و ارقام ذخیره شده در حافظه رایانه هنگام اجرای بازی را تغییر دهید و به این ترتیب تغییرات مورد نظرتان را در میزان امتیاز، فشنگ، جان، جایزه‌ها و دیگر موضوعات موجود در بازی اعمال كنید.

روش كار این نرم‌افزار به‌این شكل است كه هنگام اجرای بازی، شما را قادر می‌سازد تا نشانی ذخیره‌سازی اطلاعات مربوط در حافظه را پیدا كنید و آن را تغییر دهید. پس به‌عنوان مثال اگر بخواهید مقدار موجودی پول به‌دست آمده در بازی را از 2536 به 100000 تغییر دهید، ‌باید ابتدا هنگام اجرای بازی عدد 2536 را در برنامه وارد كنید تا محل ذخیره‌سازی این عدد در حافظه توسط برنامه یافت شود، سپس این مقدار را به عدد 100000 تغیر دهید و مشاهده كنید كه در كسری از ثانیه موجودی پولی شما در بازی به عدد جدید تغییر می‌كند. نرم‌افزار فوق در تمام نسخه‌های 32 و 64 بیت سیستم‌عامل ویندوز قابل استفاده است و می‌توانید نسخه رایگان آن را برای استفاده به‌مدت محدود از لینك زیر دانلود كنید:

http:‌/‌‌/‌www.artmoney.ru‌/‌artmoney737eng.exe


محتوای سایت را از كروم به تلفن بیاورید
فرض كنید با رایانه شخصی خود در حال مشاهده یك سایت اینترنتی هستید و بخشی از محتوای موجود را مطالعه كرده‌اید، حالا قصد دارید ادامه محتوای متنی موجود در سایت را با گوشی تلفن همراه خود بخوانید یا آن را روی تلفن همراهتان ذخیره كنید.

به‌نظر شما روشی وجود دارد كه بتوانید به‌كمك آن، متن نمایش داده شده روی رایانه را به تلفن همراه منتقل كنید بدون آن كه آن را مجددا تایپ كنید؟ انجام این كار در مرورگر كروم با نصب یك افزونه و به‌كمك قابلیت اسكن باركد در گوشی‌های تلفن همراه امكان‌پذیر است. برای استفاده از این روش ‌باید مراحل زیر را دنبال كنید.

1ـ مرورگر كروم را اجرا كرده سپس با مراجعه به لینك زیر، افزونهGrabText را روی آن نصب كنید.

http:‌/‌‌/‌tiny.cc‌/‌grabtext

2ـ پس از نصب افزونه به هر سایتی كه تمایل دارید بروید و پس از انتخاب متن موردنظر، روی آیكون Grabtext از بخش بالا، سمت راست مرورگر كلیك كنید.

3ـ پس از انجام مرحله 2 مشاهده می‌كنید كه متن انتخاب شده ‌همراه باركد مربوط به آن در مرورگر شما به‌نمایش درآمده است. در این مرحله می‌توانید نرم‌افزار باركدخوان تلفن همراه خود را فعال كنید و دوربین تلفن همراه را مقابل باركد به‌نمایش درآمده قرار دهید تا باركد شناسایی شده و محتوای متنی آن كه همان متن موردنظر است به تلفن همراه شما منتقل شود!
صفحات جانبی
آمار سایت
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی
PageRank Checking Icon
IP

Powered by WebGozar

به سایت ما خوش آمدید
کلیه حقوق این سایت برای بهترین سایت دانلود محفوظ است